دانلود مستند کریستیانو رونالدو “آزمایشی تا مرز محدودیت ها”


مستند کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو مهاجم فوتبالیست اهل کشور پرتغال است که در تابستان سال ۲۰۱۰ به باشگاه پرطرفدار رئال مادرید پیوست و هم‌اکنون کاپیتان تیم ملی فوتبال پرتغال نیز میباشد.


رونالدو یکی از گران‌ قیمت‌ترین فوتبالیست های تاریخ جهان است که باشگاه رئال مادرید برای خرید او، مبلغ ۹۴ میلیون یورو به باشگاه فوتبال منچستر یونایتد پرداخت‌ کرد و او را کاملترین بازیکن نسل فعلی فوتبال جهان نامیدند.
در واقع مستند کریس رونالدو به شما نشان خواهد داد که کریستیانو رونالدو چگونه توانست یکی از بهترین بازیکن های دنیا شود و نیز به بررسی مهارت ها, خلاقیت ها و قدرت های این چهره ی نام آشنا می پردازد.
در مستند Cristiano Ronaldo Tested to the Limit که توسط شرکت کاسترول تهیه شده است از رونالدو تست هایی مانند دویدن, پرش, شوت زدن, هد زدن در تاریکی مطلق, قدرت شوت, تست آناتومی بدن, مسابقه دو با یک دونده و … گرفته می شود که می توانید این مستند را برای شما علاقه مندان به رونالدو جذاب کند.
پس فرصت دانلود و تماشای این مستند زیبا را از دست ندهید. هم اکنون می توانید مستند کریس رونالدو Cristiano Ronaldo: Tested to the Limit را به صورت مستقیم از لینک زیر دریافت نمایید.

 

دانلود دانلود از لینک مستقیم: Direct Link

دانلود دانلود صوت دوبله فارسی: Direct Link

دانلود دانلود صوت دوبله هماهنگ با نسخه T2D (تاپ ۲ دانلود): Direct Link

دانلود دانلود کاور HD فارسی: Direct Link

منبع منبع : وب سایت تاپ ۲ دانلود

سازنده سازنده: Castrol EDGE

رمز کلیه فایلهای قابل دانلود، به صورت زیر است :

www.top2download.com