آخرین اخبار امروز وضعیت بیماری مرتضی پاشایی در بیمارستان

مرتضی پاشایی

همانطور که تو اخبار و تلویزیون اعلام شده است مرتضی پاشایی خواننده محبوب و دوست داشتنی کشورمان به علت بیماری که دارند مدتی است که در بیمارستان بستری هستند.

البته شایعاتی هم اخیرا در بعضی از سایت ها و شبکه های اجتماعی مبنی بر فوت این خواننده محبوب بوجود آمده که صحت ندارد.

طی آخرین اخبار ما مرتضی پاشایی امروز به بخش ICU بیمارستان منتقل شدند. طی چند روز اخیر هم اکثر هنرمندان و خوانندگان کشورمان هم به بیمارستان بهمن رفته و از ایشان عیادت کردند و تصاویری از این عیادت ها را در شبکه های اجتماعی خودشان منتشر کرده اند.

سایت دیلی سان هم آرزوی سلامتی برای مرتضی پاشایی عزیز میکند و از شما عزیزان درخواست دارد که برای سلامتی ایشون دعا کنید.

خبر تکمیلی :

سرپرست ارکستر کنسرت‌های مرتضی پاشایی از بهبودی نسبی این خواننده موسیقی پاپ طی روزهای اخیر خبر داد.
پیمان عیسی‌زاده درباره وضعیت جسمانی مرتضی پاشایی که این روزها در بیمارستان بستری است، گفت: متاسفانه طی روزهای گذشته حال این خواننده وضعیت خوبی نداشت و التهابات ناشی از رادیو تراپی موجب شده بود که این هنرمند جوان موسیقی پاپ کشورمان از وضعیت جسمانی خوبی برخوردار نباشد.

وی گفت: خوشبختانه بعد از پایان دوره رادیوتراپی و کم شدن التهابات ناشی از این مرحله درمانی امروز وضعیت جسمانی این خواننده در وضعیت ثابتی قرار گرفته و تمامی علائم از حالت متغیر خود خارج شده و هم اکنون این خواننده در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان تحت درمان تیم پزشکی قرار دارد.

عیسی زاده توضیح داد: از تمامی مردم و علاقه مندان موسیقی می خواهم در این شب‌های عزیز برای این خواننده پر طرفدار و محجوب موسیقی دعا کنند که هرچه زودتر شفا پیدا کند و بار دیگر روی صحنه برای مردم برنامه اجرا کند. البته لازم است در این مدت از تمامی خوانندگان و هنرمندانی که با حضور در بیمارستان از مرتضی پاشایی عیادت کردند، بی نهایت سپاسگذاریم.

سرپرست ارکستر کنسرت های پاشایی در پایان گفت: مردم شریف هم در این مدت با ارسال پیامک و تماس های پی در پی خود پیگیر درمان این خواننده بودند که جا دارد از آنها به خاطر این همه لطف تشکر کنم و از آنها بخواهم برای بهبود نظم و ترتیب موجود در بیمارستان از طریق رسانه ها جویای احوال این خواننده باشند.

خبرهای جدید در مورد مرتضی پاشایی در همین صفحه قرار خواهد گرفت…

آخرین عکسهای مرتضی پاشایی در بیمارستان

تاکنون 4 نظر ثبت شده است.

  1. بگو این دروغ دوست داشتنی و این بارم
    باز بگو بی تو میمیرم بگو دوست دارم
    من که این همه دروغ تو رو باور کردم
    باز بگو که بر میگردم برگرد پیشمون……….

  2. عالی بود

  3. داداشی اسمانی شدنت مبارک ……….. ……..ارادمونو گرفتی و رفتی انصاف نبود نبود به خدا انصاف نییت